LM2677SD-12
MFR.Part #
LM2677SD-12
JLCPCB Part #
C3188067
Package
VSON-14(6x5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 260kHz 5A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No VSON-14(6x5) DC-DC Converters