LM2676SX-12
MFR.Part #
LM2676SX-12
JLCPCB Part #
C3190601
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 260kHz 3A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-7 DC-DC Converters