LM25007MM-NS
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM25007MM-NS
JLCPCB Part #
C3194625
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 500mA 800kHz 9V~42V Adjustable Buck Buck Built-in No MSOP-8 DC-DC Converters