DM54S20W/883
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DM54S20W/883
JLCPCB Part #
C4471078
Package
CFP-14
Description
-55℃~+125℃ 18mA 1mA 2 20mA 2V 4.5V~5.5V 54S Series 800mV 8ns@5V,50pF NAND Gate CFP-14 Logic Gates