DCP022405U
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DCP022405U
JLCPCB Part #
C2878075
Package
SOP-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ -5V、5V 1kV 20mV 24V 2W 400kHz SOP-28-300mil Isolated DC/DC Converters ROHS