CSD25202W15
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
CSD25202W15
JLCPCB Part #
C2859947
Package
DSBGA-9
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.01nF 1.05V 20V 27pF 4A 500mW 520pF 52mΩ@1.8V 7.5nC@4.5V P-Channel DSBGA-9 MOSFETs ROHS