74F11SCX-NS
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
74F11SCX-NS
JLCPCB Part #
C4471142
Package
SOIC-14
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 2V 3 4.5V~5.5V 5.6ns@5V,50pF 74F Series 800mV 9.7mA AND Gate SOIC-14 Logic Gates ROHS