SPKM.15.8.A
Extended
Manufacturer
Taoglas
MFR.Part #
SPKM.15.8.A
Description
10Hz~11kHz 15mm 3.7mm 500mW 8Ω 950Hz Electromagnetic - Speakers ROHS