TCLLZ16VTR
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
TCLLZ16VTR
JLCPCB Part #
C261175
Package
LL-34
Description
1 Independent 16V 200nA@12V 40Ω 500mW ±5% LL-34 Zener Diodes ROHS