MMSZ3V6CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ3V6CW
JLCPCB Part #
C248749
Description
1 Independent 3.42V~3.78V 3.6V 4.5uA@1V 500mW 564Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS