MMSZ12VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ12VCW
JLCPCB Part #
C248761
Description
1 Independent 11.4V~12.6V 12V 141Ω 25Ω 500mW 90nA SOD-123 Zener Diodes ROHS