MM3Z2V4CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z2V4CW
JLCPCB Part #
C248778
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.28V~2.52V 2.4V 200mW 45uA@1V 564Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS