MM3Z13VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z13VCW
JLCPCB Part #
C248784
Package
SOD-323
Description
1 Independent 12.35V~13.65V 13V 160Ω 200mW 30Ω 90nA@8V SOD-323 Zener Diodes ROHS