TLF14CBH3321R0
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLF14CBH3321R0
Description
-20℃~+105℃ 100MΩ 1A 250V 250V 2kV 3.3mH@1kHz 320mΩ - Common Mode Filters ROHS