RVZ-25V101MF80U-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RVZ-25V101MF80U-R2
JLCPCB Part #
C2980609
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 25V 280mA@100kHz 440mΩ@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS