LCDND4040WKT4R7MM
MFR.Part #
LCDND4040WKT4R7MM
JLCPCB Part #
C5662630
Package
1616
Description
2.5A 3.5A 4.7uH 93mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS