RKD1E331MH3-E-QF3
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RKD1E331MH3-E-QF3
JLCPCB Part #
C2880392
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 16V 330uF 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS