LSXNE3030KKT6R8MN
MFR.Part #
LSXNE3030KKT6R8MN
JLCPCB Part #
C7296484
Package
1212
Description
250mΩ 6.8uH 700mA 700mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS