RFS-50V470MH4#N
MFR.Part #
RFS-50V470MH4#N
JLCPCB Part #
C2980598
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 47uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS