LBC2012T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC2012T100K
JLCPCB Part #
C223261
Package
0805
Description
1.2Ω 10uH 200mA Wirewound Inductor ±10% 0805 Power Inductors ROHS