RFS-35V100ME3#N -T58
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-35V100ME3#N -T58
JLCPCB Part #
C2980593
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS