CKP20161R0M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CKP20161R0M-T
JLCPCB Part #
C7107569
Package
0806
Description
1.3A 120mΩ 1uH ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS