RE3-50V100ME3#B
MFR.Part #
RE3-50V100ME3#B
JLCPCB Part #
C2980587
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS