LBRNJ10155GL150MN
MFR.Part #
LBRNJ10155GL150MN
JLCPCB Part #
C6583752
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.4A 31mΩ 4.03A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS