RE3-160V330MH5#N
MFR.Part #
RE3-160V330MH5#N
JLCPCB Part #
C5142223
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 20mm 33uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS