NRS5040T3R3NMGJ
MFR.Part #
NRS5040T3R3NMGJ
JLCPCB Part #
C222946
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
27mΩ 3.3A 3.3uH 4A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS