NS12575T2R7NN
MFR.Part #
NS12575T2R7NN
JLCPCB Part #
C1330367
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.2mΩ 13.91A 2.7uH 7.69A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS