RVZ-6V221MF61U-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RVZ-6V221MF61U-R2
JLCPCB Part #
C399710
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 5.8mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS