NRV2010T3R3MGF
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRV2010T3R3MGF
JLCPCB Part #
C222838
Package
SMD,2x2mm
Description
250mΩ 3.3uH 880mA 880mA AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS