HK10059N1J-TV
MFR.Part #
HK10059N1J-TV
JLCPCB Part #
C2048432
Description
3.4GHz 300mA 300mΩ 8@100MHz 9.1nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS