NRS8030T3R3MJGJ
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS8030T3R3MJGJ
JLCPCB Part #
C223022
Package
SMD,8x8mm
Description
19mΩ 3.3uH 4.2A 4.2A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS