NRS5024T2R2NMGJV
MFR.Part #
NRS5024T2R2NMGJV
JLCPCB Part #
C2042377
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 3.1A 34.8mΩ 4.1A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS