NRS4018T2R2MDGJ
MFR.Part #
NRS4018T2R2MDGJ
JLCPCB Part #
C92959
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2A 2.2uH 3A 42mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS