LSXBD6060YEL680M
MFR.Part #
LSXBD6060YEL680M
JLCPCB Part #
C5789092
Package
SMD,6x6mm
Description
1A 330mΩ 68uH 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS