NRS3015T3R3MNGHV
MFR.Part #
NRS3015T3R3MNGHV
JLCPCB Part #
C2043745
Package
SMD,3x3mm
Description
1.21A 3.3uH 93.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS