LLXND4040TKL1R5NDG
MFR.Part #
LLXND4040TKL1R5NDG
JLCPCB Part #
C5751659
Package
1616
Description
1.5uH 2.4A 3.3A 37mΩ ±30% 1616 Power Inductors ROHS