MDMK3030T4R7MM
MFR.Part #
MDMK3030T4R7MM
JLCPCB Part #
C222730
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 1.8A 263mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS