LLXND5050WDL4R7MMG
MFR.Part #
LLXND5050WDL4R7MMG
JLCPCB Part #
C6890795
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.7A 2A 4.7uH 55mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS