LSXPD3030MKT4R7M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXPD3030MKT4R7M
JLCPCB Part #
C6585514
Package
1212
Description
1.25A 190mΩ 4.7uH 850mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS