LSXBD3030MKT4R7M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXBD3030MKT4R7M
JLCPCB Part #
C5753438
Package
SMD,3x3mm
Description
130mΩ 4.7uH 770mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS