LSXPD3030MKT100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXPD3030MKT100M
JLCPCB Part #
C6079774
Package
1212
Description
10uH 470mΩ 550mA 800mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS