LSXNE3030MKT6R8MN
MFR.Part #
LSXNE3030MKT6R8MN
JLCPCB Part #
C6218097
Package
SMD,3x3mm
Description
190mΩ 6.8uH 850mA 850mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS