BK20104M241-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK20104M241-T
JLCPCB Part #
C5597313
Package
SMD-8P,2x1mm
Description
240Ω@100MHz 4 450mΩ SMD-8P,2x1mm Ferrite Beads ROHS