LSXND5050YAL6R8MMG
MFR.Part #
LSXND5050YAL6R8MMG
JLCPCB Part #
C7217042
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.4A 2.8A 49mΩ 6.8uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS