LCXND5050MKT4R7MMG
MFR.Part #
LCXND5050MKT4R7MMG
JLCPCB Part #
C6286306
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 180mΩ 2.2A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS