LSXBD4040KKL2R2N
MFR.Part #
LSXBD4040KKL2R2N
JLCPCB Part #
C6218048
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15A 150mΩ 2.2uH 890mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS