NS12575T470MNV
MFR.Part #
NS12575T470MNV
JLCPCB Part #
C2052115
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.95A 3.6A 47uH 61.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS