LSRNJ12565GL221MMY
MFR.Part #
LSRNJ12565GL221MMY
JLCPCB Part #
C7217858
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.18A 1.39A 220uH 273mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS