NS12575T100MN
MFR.Part #
NS12575T100MN
JLCPCB Part #
C2042617
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 18.72mΩ 5.55A 7.65A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS