LSQPB160807T1R5M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQPB160807T1R5M
JLCPCB Part #
C6217991
Package
0603
Description
1.5uH 280mΩ 440mA 440mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS